poniedziałek, 8 listopada 2010

spoilery

W dzisiejszych spoilerach mamy sporo sukienek. Pojawiło się także dziwne pudło i plakat (?) jednej z gier Disney'a "SING IT"

Co o tym wszystkim sądzicie? Kupicie coś, kiedy pojawi się już w StarPlazie?


NOwa lalka dla SS

Nową ubieranką dla SS jest Sergey Lazarev! Niektóre ciuchy ma fajne, ubierzecie go?




Ja już to zrobiłam ;)

Nowe Decades

Nowa kolekcja Decades weszła dziś do Starplazy. Ja się cieszę, ponieważ lubię tą markę na stardoll i dawno już nie pojawiło się w niej nic nowego... A tu proszę . Kupicie coś ?

Witam na moim blogu !

Witam serdecznie wszystkich ! Chciałabym żeby ten blog rozwinął się trochę i żebyście komentowali wpisy. Będę się bardzo starała o wasze względy. No to do dzieła. Już niedługo dodam




Pierwszy
post na tym blogu.
Serdecznie zapraszam
JuliaMIss_12 ♥