Co o tym wszystkim sądzicie? Kupicie coś, kiedy pojawi się już w StarPlazie?
poniedziałek, 8 listopada 2010
spoilery
W dzisiejszych spoilerach mamy sporo sukienek. Pojawiło się także dziwne pudło i plakat (?) jednej z gier Disney'a "SING IT"
Co o tym wszystkim sądzicie? Kupicie coś, kiedy pojawi się już w StarPlazie?

Co o tym wszystkim sądzicie? Kupicie coś, kiedy pojawi się już w StarPlazie?
NOwa lalka dla SS
Nowe Decades
Witam na moim blogu !
Witam serdecznie wszystkich ! Chciałabym żeby ten blog rozwinął się trochę i żebyście komentowali wpisy. Będę się bardzo starała o wasze względy. No to do dzieła. Już niedługo dodam
Pierwszy post na tym blogu. Serdecznie zapraszam
JuliaMIss_12 ♥
Pierwszy post na tym blogu. Serdecznie zapraszam
JuliaMIss_12 ♥
Subskrybuj:
Posty (Atom)