poniedziałek, 8 listopada 2010

Nowe Decades

Nowa kolekcja Decades weszła dziś do Starplazy. Ja się cieszę, ponieważ lubię tą markę na stardoll i dawno już nie pojawiło się w niej nic nowego... A tu proszę . Kupicie coś ?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz